Reklama

Finał tenisowej strefy

Ponad dziewięćdziesięcioro zawodników uczestniczyło wczoraj (niedziela, 18 marca) w turnieju strefy jeleniogórskie w tenisie stołowym. Zawody były częścią XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast.

 

Zawodnicy walczyli nie tylko o wygraną w turnieju, ale również o awans do finału wojewódzkiego. W każdej grupie awansowali zawodnicy z trzech pierwszych miejsc.

Kategorię młodziczek wygrała Karolina Migacz (UKS "Maraton" Pisarzowice). Wśród młodzików najlepszy okazał się Jakub Kosal (UKS "Maraton" Pisarzowice). W grupie kadetek pierwsze miejsce zajęła Natalia Kosal (UKS "Maraton" Pisarzowice), drugie Rozalia Kubiak (Leszczyniec). W grupie kadetów wygrał Radosław Waligóra (UKS Pisarzowice). W rywalizacji seniorek drugie miejsce wywalczyła Renata Kosal (Pisarzowice). Wśród seniorów najlepszy był Piotr Czernecki (UKS Pisarzowice), drugie miejsce zajął Tomasz Stachera (UKS Pisarzowice).

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama