Ponad dziewięćdziesięcioro zawodników uczestniczyło wczoraj (niedziela, 18 marca) w turnieju strefy jeleniogórskie w tenisie stołowym. Zawody były częścią XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast.
Zawodnicy walczyli nie tylko o wygraną w turnieju, ale również o awans do finału wojewódzkiego. W każdej grupie awansowali zawodnicy z trzech pierwszych miejsc.

Kategorię młodziczek wygrała Karolina Migacz (UKS "Maraton" Pisarzowice). Wśród młodzików najlepszy okazał się Jakub Kosal (UKS "Maraton" Pisarzowice). W grupie kadetek pierwsze miejsce zajęła Natalia Kosal (UKS "Maraton" Pisarzowice), drugie Rozalia Kubiak (Leszczyniec). W grupie kadetów wygrał Radosław Waligóra (UKS Pisarzowice). W rywalizacji seniorek drugie miejsce wywalczyła Renata Kosal (Pisarzowice). Wśród seniorów najlepszy był Piotr Czernecki (UKS Pisarzowice), drugie miejsce zajął Tomasz Stachera (UKS Pisarzowice).




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze