Reklama

Finał strefy tenisa LZS

W sobotę (23 lutego) odbył się na sali sportowej ZSP Pisarzowice finał strefy jeleniogórskiej LZS tenisa stołowego. W ramach XX Dolnośląskich Igrzysk LZS rozegrano turniej w czterech kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt.

 

Powiat kamiennogórski reprezentowała 12-osobowa grupa zawodników, która odniosła duży sukces zdobywając sześć medali. Mistrzynią strefy jeleniogórskiej w kategorii seniorek została Renata Kosal, mistrzem strefy w kategorii kadetów został Jakub Kosal. Junior Mateusz Bugla zdobył srebrny medal, kadetka Natalia Kosal i kadet Radosław Waligóra oraz senior Andrzej Stachniuk zdobyli medale brązowe. Będą oni reprezentowali powiat kamiennogórski na finale dolnośląskim 10 marca w Sulikowie.

Organizatorzy finału Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze składa podziękowanie działaczom UKS Maraton Pisarzowice za bardzo dobre przygotowanie turnieju od strony organizacyjnej.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama