W sobotę (23 lutego) odbył się na sali sportowej ZSP Pisarzowice finał strefy jeleniogórskiej LZS tenisa stołowego. W ramach XX Dolnośląskich Igrzysk LZS rozegrano turniej w czterech kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt.
Powiat kamiennogórski reprezentowała 12-osobowa grupa zawodników, która odniosła duży sukces zdobywając sześć medali. Mistrzynią strefy jeleniogórskiej w kategorii seniorek została Renata Kosal, mistrzem strefy w kategorii kadetów został Jakub Kosal. Junior Mateusz Bugla zdobył srebrny medal, kadetka Natalia Kosal i kadet Radosław Waligóra oraz senior Andrzej Stachniuk zdobyli medale brązowe. Będą oni reprezentowali powiat kamiennogórski na finale dolnośląskim 10 marca w Sulikowie.
Organizatorzy finału Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze składa podziękowanie działaczom UKS Maraton Pisarzowice za bardzo dobre przygotowanie turnieju od strony organizacyjnej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze