W piątek (5 kwietnia) w Mirsku rozegrany został finał strefy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach uczestniczyła reprezentacja Zespołu Szkół z Pisarzowic.
Turniej wygrały szczypiornistki z klasy gimnazjalnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze. Drugie miejsce wywalczyły gospodynie - dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Osadników Ziemi Mirskiej w Mirsku. Na najniższym stopniu podium stanęły uczennice Zespołu Szkół w Pisarzowicach.
Wyniki spotkań :
Jelenia Góra ? Pisarzowice 16:8 (9:2)
Pisarzowice ? Lwówek Śląski 7:7 (5:1), karne 2:1
Pisarzowice ? Jeżów Sudecki 15:6 (6:2)
Pisarzowice ? Mirsk 10:15 (6:7)
Bolesławiec ? Pisarzowice 9:14 (6:6)
Skład ZS w Pisarzowicach: Martyna Ciesielska, Wiktoria Morawska, Karolina Migacz, Amelia Nawój, Laura Janur, Nikola Zarzycka, Aicha Sproch, Martyna Płuciennik, opiekun Sebastian Rudny.
Za pomoc w przygotowaniach zawodnicy dziękują Robertowi Maziakowskiemu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze