Reklama

Finał strefy piłki ręcznej

W piątek (5 kwietnia) w Mirsku rozegrany został finał strefy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach uczestniczyła reprezentacja Zespołu Szkół z Pisarzowic.

 

Turniej wygrały szczypiornistki z klasy gimnazjalnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze. Drugie miejsce wywalczyły gospodynie - dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Osadników Ziemi Mirskiej w Mirsku. Na najniższym stopniu podium stanęły uczennice Zespołu Szkół w Pisarzowicach.

Wyniki spotkań :
Jelenia Góra ? Pisarzowice 16:8 (9:2)
Pisarzowice ? Lwówek Śląski 7:7 (5:1), karne 2:1
Pisarzowice ? Jeżów Sudecki 15:6 (6:2)
Pisarzowice ? Mirsk 10:15 (6:7)
Bolesławiec ? Pisarzowice 9:14 (6:6)

Reklama

Skład ZS w Pisarzowicach: Martyna Ciesielska, Wiktoria Morawska, Karolina Migacz, Amelia Nawój, Laura Janur, Nikola Zarzycka, Aicha Sproch, Martyna Płuciennik, opiekun Sebastian Rudny.

Za pomoc w przygotowaniach zawodnicy dziękują Robertowi Maziakowskiemu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama