Wczoraj (15 maja) na Orliku przy ulicy Lubawskiej odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. Reprezentanci powiatu kamiennogórskiego zajęli drugie miejsce.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. Gim 2 Lubań ? Gim Ruszów 0 : 0
2. Gim nr 1 Bolesławiec ? ZS Gim nr 1 Kamienna Góra 0 : 0
3. Gim Lwówek Śl. ? Gim Ruszów 2 : 1
4. Gim nr 1 Bolesławiec - Gim 2 Lubań 4 : 0
5. ZS Gim nr 1 Kamienna Góra - Gim Lwówek Śl. 1 : 0
6. Gim nr 1 Bolesławiec ? Gim. Ruszów 6 : 3
7. Gim Lwówek Śl. - Gim 2 Lubań 3 : 0
8. ZS Gim nr 1 Kamienna Góra - Gim Ruszów 1 : 0
9. Gim nr 1 Bolesławiec - Gim Lwówek Śl. 2 : 0
10. ZS Gim nr 1 Kamienna Góra - Gim 2 Lubań 3 : 3
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu
2. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze
3. Gimnazjum we Lwówku Śląskim
4. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
5. Gimnazjum w Ruszowie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze