Reklama

Finał Ligii

W sobotę 17.05. na hali sportowej w Marciszowie rozegrany został finał Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W finale wystąpiło sześć drużyn. 

 

Wyniki meczów;
1. Gimnazjum Marciszów - Gimnazjum Łomnica 2-0
2. . UKS "Sokolik" Janowice Wielkie - Gimnazjum Lubawka 2 ? 1
3. Gimnazjum Marciszów - UKS "Amator" Marciszów 2?0
4. UKS "Sokolik" Janowice Wielkie - Gimnazjum Krzeszów 2?0

Mecz o miejsca 5-6
Gimnazjum Łomnica - Gimnazjum Lubawka 2?1

Mecz o miejsca 3-4
UKS "Amator" Marciszów - Gimnazjum Krzeszów 2?1

Finał;
Gimnazjum Marciszów - UKS "Sokolik" Janowice Wielkie 2?0 

Kolejność końcowa Ligi;
I m. Gimnazjum Marciszów
II m. UKS "Sokolik" Janowice Wielkie
III m. UKS "Amator" Marciszów
IV m. Gimnazjum Krzeszów
V m. Gimnazjum Łomnica
VI m. Gimnazjum Lubawka

Reklama

Wyróżnienia indywidualne:
MVP Ligi Izabela  Czarnecka   UKS "Sokolik"  Janowice Wielkie
Najlepsza rozgrywająca Aleksandra Orszulak  UKS "Amator" Marciszów
Najlepiej zagrywająca  Dominika Pruś Gimnazjum Marciszów  oraz Karolina  Sobczyk  UKS "Amator" Marciszów
Najlepszą atakującą została Paulina Pikus Gimnazjum Marciszów  
Najlepiej przyjmująca Joanna Czarniecka UKS "Sokolik" Janowice Wielkie

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama