W sobotę 17.05. na hali sportowej w Marciszowie rozegrany został finał Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W finale wystąpiło sześć drużyn.
Wyniki meczów;
1. Gimnazjum Marciszów - Gimnazjum Łomnica 2-0
2. . UKS "Sokolik" Janowice Wielkie - Gimnazjum Lubawka 2 ? 1
3. Gimnazjum Marciszów - UKS "Amator" Marciszów 2?0
4. UKS "Sokolik" Janowice Wielkie - Gimnazjum Krzeszów 2?0
Mecz o miejsca 5-6
Gimnazjum Łomnica - Gimnazjum Lubawka 2?1
Mecz o miejsca 3-4
UKS "Amator" Marciszów - Gimnazjum Krzeszów 2?1
Finał;
Gimnazjum Marciszów - UKS "Sokolik" Janowice Wielkie 2?0
Kolejność końcowa Ligi;
I m. Gimnazjum Marciszów
II m. UKS "Sokolik" Janowice Wielkie
III m. UKS "Amator" Marciszów
IV m. Gimnazjum Krzeszów
V m. Gimnazjum Łomnica
VI m. Gimnazjum Lubawka
Wyróżnienia indywidualne:
MVP Ligi Izabela Czarnecka UKS "Sokolik" Janowice Wielkie
Najlepsza rozgrywająca Aleksandra Orszulak UKS "Amator" Marciszów
Najlepiej zagrywająca Dominika Pruś Gimnazjum Marciszów oraz Karolina Sobczyk UKS "Amator" Marciszów
Najlepszą atakującą została Paulina Pikus Gimnazjum Marciszów
Najlepiej przyjmująca Joanna Czarniecka UKS "Sokolik" Janowice Wielkie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze