15 czerwca (środa) w Krzeszowie odbył się Festiwal Figlarnych Zabaw. Na uczniów czekało piętnaście konkurencji oraz wiele atrakcji.
Każdy uczeń otrzymał kartę z listą zadań do wykonania. Po każdej konkurencji otrzymywał pieczątkę. Komplet pieczątek upoważniał do otrzymania nagrody niespodzianki. Dzieci m.in. łowiły ryby, spacerowały z książką na głowie, podbijały lotkę, skakały na skakance. Ostatnią konkurencją był eliksir radości.

Na Festiwalu pojawił się Komisarz Lew, ochotnicy z OSP Krzeszów, Pan Mrówka. Każdy mógł skorzystać z rozstawionych na Orliku dmuchańców. Na orzeźwienie czekała woda oraz świeży napój z truskawek. Regeneracyjny posiłek przygotowywany był na grillu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze