Reklama

Figlarze w Krzeszowie

15 czerwca (środa) w Krzeszowie odbył się Festiwal Figlarnych Zabaw. Na uczniów czekało piętnaście konkurencji oraz wiele atrakcji.

Każdy uczeń otrzymał kartę z listą zadań do wykonania. Po każdej konkurencji otrzymywał pieczątkę. Komplet pieczątek upoważniał do otrzymania nagrody niespodzianki. Dzieci m.in. łowiły ryby, spacerowały z książką na głowie, podbijały lotkę, skakały na skakance. Ostatnią konkurencją był eliksir radości.

Na Festiwalu pojawił się Komisarz Lew, ochotnicy z OSP Krzeszów, Pan Mrówka. Każdy mógł skorzystać z rozstawionych na Orliku dmuchańców. Na orzeźwienie czekała woda oraz świeży napój z truskawek. Regeneracyjny posiłek przygotowywany był na grillu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama