W Świdniku trwa coroczny festyn (sobota, 14 lipca, godzina 17:25). Zabawa trwa na łące w centrum wsi.
Na scenie występują zespoły ludowe, gwiazdą wieczoru będzie zespół Teatru Muzycznego "Capitol" z Wrocławia.
Wokół polany wystawione są stoiska z lokalnymi produktami. W Świdniku spotkać można mima. Sprzęt ratowniczy prezentują strażacy. Policjanci promują zasady bezpiecznego zachowania.

Zabawa potrwa do północy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze