Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka z drobnym poślizgiem odbył się wczoraj (sobota, 5 lipca) Festyn Rodzinny w Sędzisławiu.
Zabawa zorganizowana została głównie dla dzieci. Na murawie boiska sportowego stanęły dmuchane zamki. Animacje prowadził klaun. Przygotowane zostało jadło z grilla, ciasta ? wypieki przygotowane przez mieszkanki Sędzisławia, cukierki, słodycze i napoje.

Dla dorosłych mieszkańców zagrała zespół ludowy Zorza, a późnym wieczorem dla młodzieży zespół Mini-Max-Band.
Podczas festynu prowadzona była kwesta na rzecz drużyn piłkarskich Lesk Sędzisław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze