W najbliższą niedzielę (8 czerwca) Dom Kultury w Pisarzowicach zaprasza na festyn. Impreza rozpocznie się o godzinie 16 i potrwa do 22.
Festyn organizowany jest z okazji Zielonych Świątek i Święta Chłopa. W programie znalazł się m.in. humorystyczny występ młodzieży na temat chłopów, występ zespołu Olga, pokaz taneczny oraz zabawy przy muzyce zespołu Głośna cisza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze