Reklama

Festyn w ogrodzie

W piątek (6 czerwca) w ogrodzie Przedszkola Publicznego nr 1 przy ul. Spacerowej w Kamiennej Górze odbył się Festyn Rodzinny.



W festynie udział wzięły dzieci z wszystkich grup przedszkolnych oraz rodzice, dziadkowie i rodzeństwo przedszkolaków. Festyn rozpoczął się od występów dzieci, które zaprezentowały piosenki dla mamy i taty. Do wspólnej zabawy przy muzyce włączyły się całe rodziny - oczywiście prym wiodły tu dzieciaki.

Były przeprowadzone konkursy, podczas których dzieci wykazywały się zręcznością i szybkością. Podczas festynu przedszkolaki puszczały mydlane bańki, malowały twarze kolorowymi farbami. Między atrakcjami taneczno- muzycznymi w sektorze kulinarnym można było zjeść kiełbaskę z grilla upieczoną przez tatusiów dzieci.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama