Na placu zabaw w Miszkowicach trwa festyn. Zabawa zaplanowana jest do godziny 20. Zagra m.in. Sachiel.
Na placu rozstawione zostały dmuchane zabawki dla dzieci, stoiska. Na scenie trwają występy. Odbywają się również licytacje. "Pod młotek" idą m.in. obrazy, wino mszalne, kieliszki.
Dochód z tegorocznej zabawy przeznaczony zostanie na kolejne remonty w kościele parafialnym.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze