Reklama

Festyn w Dwójce

Kolejny już Jesienny Festyn Rodzinny odbył się na terenie Szkoły Podstawowej numer 2 w Kamiennej  Górze.

Na placu przy szkole pojawiły się wszystkie służby ratunkowe. Dzieci i rodzice mogli obejrzeć pojazd Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. Policyjny radiowóz wspierany był przez Komisarza Lwa.
Każdy mógł spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych, artystycznych, plastycznych, karaoke i tańcu na macie. Dużym zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie micry.
W konkurencjach sprawdzić się mogły rodziny. Najlepsza drużyna otrzymała tablet.
W tym roku oprócz tradycyjnego kiermaszu ciast, rodzice uczniów szkoły podstawowej przygotowali ciepły żurek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama