Na polanie pod jabłonką, przy placu zabaw w Błażkowej trwa festyn. Dochód z imprezy ma pomóc w remoncie placu zabaw.
Imprezę zorganizowało stowarzyszenie "Znajomi z Błażkowej". Na polanie ustawione zostały namioty, pod którymi można spróbować przygotowanych potraw. Odbywają się pokazy m.in. straży pożarnej i ratowników medycznych. Trwają również licytacje. Zabawa zaplanowana jest do godziny 20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze