Dzisiaj (piątek, 31 maja) na boiskach i placach wokół Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się Festyn Rodzinny.
Od rana trwały sportowe zabawy uczniów. Główna część festynu rozpoczęła się po południu. Na scenie występowali uczniowie, absolwenci, rodzice i nauczyciele. Na boiskach zorganizowano konkursy, zabawy. Funkcjonowały kramy z żywnością. Wyposażenie prezentowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.
Zebrane podczas festyny środki przekazane zostaną na modernizację szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze