Reklama

Festiwalowy tenis

Dzisiaj (sobota, 12 maja) w Pisarzowicach odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany w ramach Fit Festivalu.

 

W rozgrywkach uczestniczyło ponad czterdzieścioro zawodników, ponad połowa przyjechała z Czech.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Natalia Kosal, drugie Nikola Zarzycka, trzecie Oliwia Gałecka, wszystkie reprezentują UKS Maraton Pisarzowice.

W rywalizacji chłopców podium zajęli reprezentanci czeskiego klubu TJ Sokol Jaromer-Jozefov. Wygrał Martin Kadanik, drugi był Filip Stein, trzeci Patrik Jones.

W grupie senior +45 wygrał Marian Soliło (Piechowice), dwa kolejne miejsca zajęli Czesi z TJ Sokol Jaromer-Jozefov Bronislav Pelikus i Martin Stein.

Reklama

W rywalizacji seniorów wygrał David Cenovski, drugi byl Adam Tucek (obaj TJ Sokol Jaromer-Jozefov), trzecie miejsce zajął Piotr Czernecki (UKS Maraton Pisarzowice).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama