Dzisiaj (sobota, 12 maja) w Pisarzowicach odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany w ramach Fit Festivalu.
W rozgrywkach uczestniczyło ponad czterdzieścioro zawodników, ponad połowa przyjechała z Czech.
W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Natalia Kosal, drugie Nikola Zarzycka, trzecie Oliwia Gałecka, wszystkie reprezentują UKS Maraton Pisarzowice.
W rywalizacji chłopców podium zajęli reprezentanci czeskiego klubu TJ Sokol Jaromer-Jozefov. Wygrał Martin Kadanik, drugi był Filip Stein, trzeci Patrik Jones.
W grupie senior +45 wygrał Marian Soliło (Piechowice), dwa kolejne miejsca zajęli Czesi z TJ Sokol Jaromer-Jozefov Bronislav Pelikus i Martin Stein.
W rywalizacji seniorów wygrał David Cenovski, drugi byl Adam Tucek (obaj TJ Sokol Jaromer-Jozefov), trzecie miejsce zajął Piotr Czernecki (UKS Maraton Pisarzowice).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze