Reklama

Festiwalowa siatkówka

Wczoraj (piątek, 10 maja) w Krzeszowie odbył się turniej piłki siatkowej. Cztery drużyny walczyły na sali sportowej przy szkole. Turniej był częścią Fit Festivalu.

 

Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły znane z Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów - kamiennogórscy Statyści i krzeszowscy Cystersi. Turniejową stawkę uzupełniła drużyna OSP z Krzeszowa oraz Volley z Głuszycy. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". Swoje mecze bez trudu wygrywały ligowe drużyny. O zwycięstwie w całym turnieju decydował ostatni mecz między Statystami a Cystersami. Lepsi okazali się ci pierwsi. Trzecie miejsce zajęli goście z Głuszycy.

OSP Krzeszów - Cystersi Krzeszów 0-2
Statyści Kamienna Góra - Volley Głuszyca 2-0
Statyści Kamienna Góra - OSP Krzeszów 2-0
Cystersi Krzeszów - Volley Głuszyca 2-0
OSP Krzeszów - Volley Głuszyca 1-2
Statyści Kamienna Góra - Cystersi Krzeszów 2-0

Reklama

Kolejność
1. Statyści Kamienna Góra
2. Cystersi Krzeszów
3. Volley Głuszyca
4. OSP Krzeszów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama