Dzisiaj (sobota, 20 stycznia) w Krzeszowie odbył się VIII Festiwal Trzech Kultur.
W Domu Kultury zaprezentowali się wykonawcy z Polski i Czech. Oceniano grupy kolędnicze, zespoły folklorystyczne. Oceniane były również jasełka oraz soliści
Do Krzeszowa przyjechali m.in. wykomnawcy z Zielonej Góry, Dolnego Śląska oraz z Czech.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze