Reklama

Festiwal w jedynce

Dzisiaj (środa, 7 marca) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się XVI Festiwal Teatralny ?Zdrowym być?.

 

W tegorocznym Festiwalu udział wzięli uczniowie ?jedynki? oraz dzieci z kamiennogórskich przedszkoli. W pięknych, strażackich strojach zaprezentowała się grupa Grażyny Kożuch, która w swojej placówce realizuje projekt związany z bezpieczeństwem oraz pierwszą pomocą.

Szkołę podstawową reprezentowali uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych. Zespół Niewystarczająco NieZwyczajni zaprezentował spektakl ?Plotka? według autorskiego scenariusza Oliwii Karskiej ? uczennicy klasy 7f. Wszystkie występujące grupy otrzymały słodką nagrodę, dyplomy i maskotki na pamiątkę.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama