Dzisiaj (środa, 7 marca) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się XVI Festiwal Teatralny ?Zdrowym być?.
W tegorocznym Festiwalu udział wzięli uczniowie ?jedynki? oraz dzieci z kamiennogórskich przedszkoli. W pięknych, strażackich strojach zaprezentowała się grupa Grażyny Kożuch, która w swojej placówce realizuje projekt związany z bezpieczeństwem oraz pierwszą pomocą.
Szkołę podstawową reprezentowali uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych. Zespół Niewystarczająco NieZwyczajni zaprezentował spektakl ?Plotka? według autorskiego scenariusza Oliwii Karskiej ? uczennicy klasy 7f. Wszystkie występujące grupy otrzymały słodką nagrodę, dyplomy i maskotki na pamiątkę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze