Spółka Sanikom w Lubawce zaprasza uczniów do wzięcia udziału w wydarzeniu edukacyjnym online. Transmisja rozpocznie się 22 czerwca o godz. 9.oo. Będzie podzielona na dwa bloki- dla uczniów klas 1-3 oraz 4 -7.
- To bardzo atrakcyjna forma mówienia o ekologii. Porozmawiamy m.in.: o odpadach, ich segregacji. Zaprosimy do czytania na ekranie, a także do obejrzenia najnowszych naszych produkcji (Nie)niepotrzebnych - zachęca prezes spółki Sanikom, Edward Kaczor.
Program festiwalu https://sanikom.festiwal.abrys.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze