Reklama

Festiwal ognia

W sobotę i niedzielę (1, 2 września) w Wałbrzychu odbywać się będzie III Dolnośląski Festiwal Ognia.

 

 

Sobota 1.09.2018 (stadion przy ul. Kusocińskiego)
15.00 ? 17.00 - Animacje dla dzieci
15.00 ? 15.30 - Koncert NEITHAN ? Bartosz Wiącek
15.30 ? 17.00 - Fire Run ? gra terenowa - Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Dębowy Leszy"
17.00 ? 18.30 - Otwarte warsztaty kuglarskie z grupą Irrbloss Fire & Light Dancers
18.45 ? 19.45 Koncert zespołu SCALPELS
20.00 ? Oficjalne otwarcie festiwalu Grupa Tancerzy Ognia IMPULS
20.20 ? Konkurs FIRESHOW
21.50 ? Pokaz pirotechniczny

Niedziela 2.09.2018 (WOK przy ul. Broniewskiego 65a)
9.00 ? 11.30 Zamknięte warsztaty dla kuglarzy grupa IRRBLOSS
12.00 ? 14.00 Zamknięte warsztaty dla kuglarzy - Łukasz Krawiec

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama