W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze trwa półkolonia. Oprócz zajęć organizowanych na terenie szkoły, uczestnicy biorą udział w wycieczkach.
Dzieci pod opieką wychowawców biorą udział w grach i zabawach przygotowanych specjalnie na okres ferii. Podczas wycieczek uczestnicy zwiedzili zamek Książ, wzięli udział w zabawach na basenie oraz rozegrali turniej w kręgle.
W planach jest jeszcze seans filmowy w Cinema City oraz bal karnawałowy na zakończenie turnusu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze