Cześć dzieciaki
Zbliżają się ferie zimowe i choć są inne niż wszystkie, chcemy się z Wami spotkać.
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy, kreatywnie spędzicie z nami czas, nauczymy, jak wykonać niecodzienne przedmioty, ozdoby, także żywe. Będziemy również ćwiczyć. Zdradzimy Wam kilka ciekawych ruchów, pokażemy tajniki kuglarstwa.
W ferie od poniedziałku do piątku będziemy się z Wami spotykać o godz.14:00. Szczegółowe informacje dotyczące każdego spotkania znajdziecie już wkrótce na naszym Facebooku w wydarzeniach.
Do zobaczenia w wirtualnym świecie
Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze