W Centrum Kultury w Kamiennej Górze rozpoczęły się Ferie z szachami. Tradycyjna już pozycja w ofercie na ferie rokrocznie przyciąga młodych ludzi.
Zajęcia prowadzi Stefan Hałubek. Zajęcia odbywają się we wtorki i w czwartki od 10:00. Dzisiejsze (wtorek, 20 stycznia), pierwsze, spotkanie miało na celu zaznajomienie młodych adeptów szachów z podstawami gry. W przyszłym tygodniu planowany jest turniej szachowy.
Zajęcia się otwarte dla wszystkich chętnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze