Siedemnaścioro szachistów rozpoczęło dzisiaj (środa, 17 stycznia) szachowe rozgrywki zaplanowane na ferie zimowe przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Szachiści grają w tymczasowej siedzibie Centrum Kultury, w budynku przy stadionie przy ul. Ściegiennego. Turnieje odbywać się będą w środy i piątki. W zastępstwie Stefana Hałubka rozgrywki prowadzi Wiesław Lipień. Szachiści rozpoczynają rozgrywki o godzinie 10:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze