Reklama

Ferie z przyrodą

Dzisiaj (wtorek, 14 lutego) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze dzieci spotkały się z przyrodnikami. Spotkanie poprowadzili pracownicy Nadleśnictwa Kamienna Góra.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się m.in. czym różni się trop od śladu. Poznali również odciski pozostawiane przez zwierzęta żyjące w Kamiennej Górze i okolicach. Podczas zajęć w budynku dzieci przygotowały w masie solnej odciski kopyt, racic i łap.

Zdobytą wiedzę dzieci sprawdziły podczas spaceru po miejskim parku.

Kolejne przygody z przyrodą zaplanowane są na następny wtorek na godzinę 11:00.

Z powodu ptasiej grypy w tym roku zrezygnowano ze spaceru nad zalew i poznawania ptactwa tam żyjącego.

Więcej o ofercie Centrum Kultury na ferie czytaj: Ferie w Kamiennej

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama