Rozpoczęła się półkolonia zimowa zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 1 w Kamiennej Górze.
Przez cały tydzień dzieci wezmą udział w zajęciach przygotowanych przez organizatorów. Będą zabawy, konkursy, wycieczki autokarowe oraz wiele innych atrakcji! Dzisiaj uczestnicy półkolonii odwiedzili Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze.
W kolejnym tygodniu czekają kolejne atrakcje. Dzieci pojadą m.in. na dodatkowe wycieczki autokarowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze