Od 3 do 14 lutego w Domu Kultury w Lubawce odbywać się będą zajęcia dla dzieci. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.
Większość feryjnych dni rozpoczynać się będzie w Domu Kultury od wspólnego śniadania zaplanowanego na godzinie 9:00 (udział w śniadaniu nie będzie obowiązkowy). Po wspólnym posiłku uczestnicy przystępować będą do zaplanowanych na dany dzień zabaw.
W programie są m.in. spotkania ze Strażą Graniczną, Strażą Pożarną oraz Indianami. Zaplanowano także wycieczki oraz turniej unihokeja. W ramach ferii odbywać się będzie również konkurs Lubawka Odkrywa Talenty. Zajęcia zaplanowane na terenie Domu Kultury będą bezpłatne, odpłatność dotyczy tylko wycieczek.
Zapisy odbywają się wyłącznie przez formularz Google:
https://forms.gle/k9ZSkYJeSZbfWcbs8.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze