Wczoraj (poniedziałek, 4 sierpnia) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się turniej piłki nożnej młodzików. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn: OKS Tkaczy, Skorpiony, Wielcy Orlikowcy, FC Barcelona, FC Okrzei. Zespoły rywalizowały ze sobą systemem ?każdy z każdym?.
Turniej wygrała FC Barcelona (T.Cukier, O.Trzebiński, M.Chmielewski, Sz.Skoczeń, G.Zaręba, D.Adamus, P.Wąs) zdobywając 12 punktów. Drugie miejsce zajęli Wielcy Orlikowcy (Michalak, G.Zioła, Dziadkiewicz, D.Pietrzykowski, Szenderski, Gałecki, Kasica, Tulej) 7 punktów, trzecie Skorpiony (Wastag, R.Walczak, Sierosławski, J.Walczak, Kmiecik, Martyna Ozdobińska, Marcelina Ozdobińska) 5 punktów, czwarte OKS Tkaczy (Waletzko, Migacz,A. Brzózka, Olejniczak, D. Brzózka, Damian Prokopowicz, Dominik Prokopowicz, Szala, Kiełbasa), piąte FC Okrzei (M.Obidowski, D.Greniuk, M.Piekarczyk, Buczek, B.Obidowski, D.Sobczyński, Polko).
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody: słodycze i sprzęt sportowy. Królem strzelców został Tomasz Cukier (FC Barcelona), a najlepszym bramkarzem Radosław Walczak (Skorpiony).
Sponsorami turnieju byli: klub piłkarski KKS Olimpia Kamienna Góra oraz firma TomCar z Kamiennej Góry. Organizacją turnieju zajęli się trenerzy grup młodzieżowych: Adam Nowak, Piotr Cukier.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze