Reklama

FC Barcelona w Kamiennej

Wczoraj (poniedziałek, 4 sierpnia) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się turniej piłki nożnej młodzików. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn: OKS Tkaczy, Skorpiony, Wielcy Orlikowcy, FC Barcelona, FC Okrzei.  Zespoły rywalizowały ze sobą systemem ?każdy z każdym?.



Turniej wygrała FC Barcelona (T.Cukier, O.Trzebiński, M.Chmielewski, Sz.Skoczeń, G.Zaręba, D.Adamus, P.Wąs) zdobywając 12 punktów. Drugie miejsce zajęli Wielcy Orlikowcy (Michalak, G.Zioła, Dziadkiewicz, D.Pietrzykowski, Szenderski, Gałecki, Kasica, Tulej) 7 punktów, trzecie Skorpiony (Wastag, R.Walczak, Sierosławski, J.Walczak, Kmiecik, Martyna Ozdobińska, Marcelina Ozdobińska) 5 punktów, czwarte OKS Tkaczy (Waletzko, Migacz,A. Brzózka, Olejniczak,  D. Brzózka, Damian Prokopowicz,  Dominik Prokopowicz, Szala, Kiełbasa), piąte FC Okrzei (M.Obidowski, D.Greniuk, M.Piekarczyk, Buczek, B.Obidowski, D.Sobczyński, Polko).

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody: słodycze i sprzęt sportowy. Królem strzelców został Tomasz Cukier (FC Barcelona), a najlepszym bramkarzem Radosław Walczak (Skorpiony). 

Sponsorami turnieju byli: klub piłkarski KKS Olimpia Kamienna Góra oraz firma TomCar z Kamiennej Góry. Organizacją turnieju zajęli się trenerzy grup młodzieżowych: Adam Nowak, Piotr Cukier.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama