Kościół Zielonoświątkowy, zbór w Kamiennej Górze, organizuje w najbliższy piątek i sobotę (1-2 sierpnia) spotkania z zainteresowanymi osobami na terenie miasta. Spotkania pod hasłem "Ciesz się życiem!" odbędą się przy ulicy Słowackiego i Tkaczy Śląskich.
Kościół organizuje wyjście do ludzi tzw. Ewangelizacja, aby mówić poprzez zabawę jak Dobry jest Nasz Bóg. W sobotę na terenie miasta pojawią się tak zwani streetwalkerzy ? osoby które od rana będą odwiedzać meliny aby zaprosić potrzebujących na grupy wsparcia dla osób uzależnionych i pokazać, że ?jest nadzieja?.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze