Dzisiaj (czwartek, 8 lutego) około godziny 19:40 z jednego z wielorodzinnych budynków w centrum Lubawki ewakuowano mieszkańców.
Akcja rozpoczęła się gdy jedna z rodzin z małymi dziećmi źle się poczuła. Lokatorzy sami opuścili mieszkanie, wezwano ratowników. Mierniki strażaków wykazały w mieszkaniu wysoki poziom niebezpiecznych gazów. Mieszkańcy całego budynku, siedmiu mieszkań, zostali ewakuowani.
Po kilkunastu minutach i sprawdzeniu wszystkich mieszkań lokatorzy wrócili do domu. Poszkodowana rodzina przewieziona została do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze