Chwilę grozy przeżyli dzisiaj (poniedziałek, 9 grudnia) uczniowie szkoły w Ptaszkowie. W jednym z budynków pojawił się dym.
Około 30 uczniów i nauczycieli zostało szybko ewakuowanych. Ponieważ szkoła w Ptaszkowie funkcjonuje w dwóch budynkach, dzieci schroniły się w drugim, bezpiecznym obiekcie. Nikomu nic się nie stało.
Do akcji ruszyły dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Trwa oddymianie obiektu. Prawdopodobnie od pieca odłączyła się rura łącząca go z kominem. Po awarii dym zaczął wydobywać się do wnętrza obiektu.
zdjęcia
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze