Dzisiaj (poniedziałek, 4 marca) około godziny 18 z jednego z wielorodzinnych budynków w Kamiennej Górze ewakuowanych zostało ośmioro mieszkańców.
Podczas remontu jednego z mieszkań, robotnicy wyczuli zapach gazu. Wezwane służby nie wykryły źródła ewentualnego wycieku. Budynek został sprawdzony i po wykluczeniu wystąpienia zagrożenia mieszkańcy wrócili do domów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze