Z całego serca dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem na kolejną kadencję Burmistrza Gminy Lubawka.
Poparcie, którym mnie obdarzyliście jest wyrazem ogromnego zaufania i akceptacją moich konsekwentnych i skutecznych działań na rzecz rozwoju Gminy Lubawka.
Obiecuję, że uczynię wszystko aby Gmina Lubawka dalej rozwijała się i piękniała.
Ewa Kocemba
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze