Reklama

Energylandia

Wałbrzyski Ośrodek Kultury w ramach akcji letniej ?Odkrywamy, zdobywamy, poznajemy, czyli Projekt EXPEDYCJA? organizuje 13 sierpnia wyjazd do Energylandii - największego parku rozrywki w Polsce.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury w ramach akcji letniej ?Odkrywamy, zdobywamy, poznajemy, czyli Projekt EXPEDYCJA? organizuje 13 sierpnia wyjazd do Energylandii - największego parku rozrywki w Polsce.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7 ? 14 lat. Koszt wycieczki: 90 zł (wstęp, ubezpieczenie, przejazd, obiad). Na zgłoszenia czekamy do 4 sierpnia, więcej informacji pod nr tel. 509 490 141.

W celu zapoznania się z ofertą parku zapraszamy na stronę: www.energylandia.pl

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama