Wałbrzyski Ośrodek Kultury w ramach akcji letniej ?Odkrywamy, zdobywamy, poznajemy, czyli Projekt EXPEDYCJA? organizuje 13 sierpnia wyjazd do Energylandii - największego parku rozrywki w Polsce.
Wałbrzyski Ośrodek Kultury w ramach akcji letniej ?Odkrywamy, zdobywamy, poznajemy, czyli Projekt EXPEDYCJA? organizuje 13 sierpnia wyjazd do Energylandii - największego parku rozrywki w Polsce.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7 ? 14 lat. Koszt wycieczki: 90 zł (wstęp, ubezpieczenie, przejazd, obiad). Na zgłoszenia czekamy do 4 sierpnia, więcej informacji pod nr tel. 509 490 141.
W celu zapoznania się z ofertą parku zapraszamy na stronę: www.energylandia.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze