Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję „Energetyka i Obronność jako impuls rozwoju przemysłu". Rejestracja uczestników już trwa.
Konferencja odbędzie się 18 marca w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
- Poznaj konkretne narzędzia wsparcia dla biznesu w obszarze technologii dual-use. - zachęcają organizatorzy - Konferencja stworzy przestrzeń do debaty pomiędzy przedstawicielami administracji, przemysłu, sektora energetycznego oraz ekspertami rynku. Dyskusje skoncentrują się na roli inwestycji w energetykę i obronność jako motorów wzrostu gospodarczego, budowania bezpieczeństwa oraz wzmacniania konkurencyjności przedsiębiorstw.
Więcej informacji oraz pełna agenda wydarzenia – https://forum-energetyczne.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze