W tym roku akademia z okazji Święta Policji odbędzie się w Kamiennej Górze 26 lipca. Podobnie, jak w roku ubiegłym, impreza zaplanowana jest na sali widowiskowej Centrum Kultury. Początek o godzinie 10:00.
Podczas uroczystości wręczone zostaną policyjne awanse. Na widowni zasiądą funkcjonariusze, ich rodziny. Komendant zaprasza również policyjnych emerytów oraz byłych pracowników policji wraz z rodzinami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze