W sobotę (26 maja) Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lubawce kończy rok akademicki. Przed uroczystym zakończaniem zaplanowano występy m.in. polskiego Elvisa.
Uroczystość rozpocznie się o godzinie 15:00. Wystąpi grupa kabaretowa U3W w połączeniu z Teatrzykiem "Pół do czwartej". Godzinę później (16:00) rozpocznie się koncert Mirka Deredasa, polskiego Elvisa. O godzinie 17:00, podczas zakończenie roku akademickiego 2017/18 słuchacze Uniwersytetu odbiorą dyplomy. Wstęp na uroczystość jest bezpłatny.
Na zakończenie roku zaprasza Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lubawce, Stowarzyszenie Przymierze im. opata Bernarda Rosy, Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce oraz burmistrz Lubawki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze