Reklama

Elvis z Uniwersytetem

W sobotę (26 maja) Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lubawce kończy rok akademicki. Przed uroczystym zakończaniem zaplanowano występy m.in. polskiego Elvisa.

 

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 15:00. Wystąpi grupa kabaretowa U3W w połączeniu z Teatrzykiem "Pół do czwartej". Godzinę później (16:00) rozpocznie się koncert Mirka Deredasa, polskiego Elvisa. O godzinie 17:00, podczas zakończenie roku akademickiego 2017/18 słuchacze Uniwersytetu odbiorą dyplomy. Wstęp na uroczystość jest bezpłatny.

Na zakończenie roku zaprasza Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lubawce, Stowarzyszenie Przymierze im. opata Bernarda Rosy, Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce oraz burmistrz Lubawki.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama