
Ostatniego dnia festiwalu Musique D"Elite w Kamiennej Górze wystąpiła polska skrzypaczka Ilona Perz- Golka. Towarzyszyła jej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej pod kierownictwem Bartosza Żurakowskiego.
W programie koncertu pojawiły się przede wszystkim utwory z płyty artystki ?Timeless?. Poza kompozycjami skrzypaczki kamiennogórska publiczność usłyszała również muzyczne przeboje przearanżowane przez nią na orkiestrę symfoniczną oraz skrzypce elektryczne, na których od 2008 r artystka koncentruje swoje twórcze poszukiwania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze