Reklama

Elektryczne impresje muzyczne

Kamienna Góra - festiwal  Musique D

Ostatniego dnia festiwalu Musique D"Elite w Kamiennej Górze wystąpiła polska skrzypaczka Ilona Perz- Golka. Towarzyszyła jej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej pod kierownictwem Bartosza Żurakowskiego.

 

W programie koncertu pojawiły się przede wszystkim utwory z płyty artystki ?Timeless?. Poza kompozycjami skrzypaczki kamiennogórska publiczność usłyszała również muzyczne przeboje przearanżowane przez nią na orkiestrę symfoniczną oraz skrzypce elektryczne, na których od 2008 r artystka koncentruje swoje twórcze poszukiwania.

Kamienna Góra - festiwal  Musique D

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama