Za nami wybory parlamentarne, na słupach, płotach nadal można zobaczyć wyborcze materiały. W jednym przypadku kandydat postawił chyba na ekologiczne rozwiązania.
Na uprzątnięcie wyborczych pozostałości komitety wyborcze mają 30 dni od zakończenia wyborów. W tym czasie powinny zniknąć wszystkie plakaty, banery.
Jeden z kandydatów postawił chyba na ekologiczne rozwiązania. Wyborczy plakat sam stopniowo znika. Jak widać na zdjęciu trochę deszczu wystarczyło na rozmycie wyborczych treści. Niedługo trudno będzie odczytać pierwotną treść. Różnicę szczególnie widać w porównaniu do innych plakatów wiszących obok.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze