Prawie setka zawodników trenująca między innymi w Kamiennej Górze, Chełmski Śląskim, Lubawce, Krzeszowie, Pisarzowicach i Mieroszowie podeszła wczoraj (27 marca, czwartek) do egzaminu na wyższy pas.
Egzamin przeprowadził trener m.in. mistrzów Świata, Europy i Polski Rafał Majda.
Do egzaminu stanęli głównie zawodnicy do 12 roku życia. Zdawali egzamin na pas niebieski (z białego) oraz na żółty (z niebieskiego).
Młodych karateków do kolejnego stopnia wtajemniczenia przygotowali nauczyciele Łukasz Mazur i Adam Kopeć.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze