Dzisiaj (wtorek, 9 kwietnia) uczniowie klas 3W i 2W technik budownictwa z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry uczestniczyli w zajęciach z fizyki na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego.
Młodzież pojechała na zajęcia z nauczycielem fizyki Karoliną Kordzikowską. Temat dzisiejszych doświadczeń były "Dźwięki i ich natura".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze