Zima nie chce opuścić powiatu kamiennogórskiego, widać już jakie zniszczenia na drogach spowodowała. Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia dziur jakie powstały na jednej z kamiennogórskich ulic.
Zdjęcia wykonane zostały na końcu ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. Jak widać dziury w nawierzchni ciągną się na długim odcinku, wzdłuż jednej z krawędzi jezdni. To droga dojazdowa m.in. do ogrodów działkowych oraz do kilku budynków wielorodzinnych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze