Reklama

Dziura w jezdni

Uwaga kierowcy poruszający się ulicą Lubawską w Kamiennej Górze. Na wysokości podziemi kamiennogórskich w pasie prowadzącym od centrum miasta powstała dziura. W tym miejscu można spodziewać się utrudnień ruchu.

Aktualizacja 25.07.2013.

Dziura został zasypana. Na jezdni widoczny jest fragment zasypany ziemią. W tym miejscu brakuje jeszcze asfaltu, ale ruch odbywa się dwoma pasami.

Oryginalna informacja
Dziura powstała na środku pasa ruchu. Kierowcy jadący w stronę Przedwojowa muszą zmienić pas. W tym miejscu mają ograniczoną widoczność. 

Najprawdopodobniej dziura powstała po podmyciu jezdni przez wodę z kanalizacji. Dzisiaj dziura ma być zabezpieczona. Jutro spodziewać się można większych utrudnień. Miejsce ma być remontowane. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama