Uwaga kierowcy poruszający się ulicą Lubawską w Kamiennej Górze. Na wysokości podziemi kamiennogórskich w pasie prowadzącym od centrum miasta powstała dziura. W tym miejscu można spodziewać się utrudnień ruchu.
Aktualizacja 25.07.2013.
Dziura został zasypana. Na jezdni widoczny jest fragment zasypany ziemią. W tym miejscu brakuje jeszcze asfaltu, ale ruch odbywa się dwoma pasami.
Oryginalna informacja
Dziura powstała na środku pasa ruchu. Kierowcy jadący w stronę Przedwojowa muszą zmienić pas. W tym miejscu mają ograniczoną widoczność.
Najprawdopodobniej dziura powstała po podmyciu jezdni przez wodę z kanalizacji. Dzisiaj dziura ma być zabezpieczona. Jutro spodziewać się można większych utrudnień. Miejsce ma być remontowane.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze