Trwa ostatni dzień Dni Kamiennej Góry 2022. Za nami już wszystkie atrakcje na małej scenie. Trwają koncerty na głównej scenie.
Występy na małej scenie ustawionej przy molo zakończył zespół "uElectroGórale". Była to ostatnia atrakcja przygotowana w tym miejscu.
Koncerty na głównej scenie rozpoczął zespół Graphite. Gwiazdą wieczoru będzie Sarsa. Jej koncert ma się rozpocząć o godzinie 20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze