W najbliższą sobotę (25 kwietnia) Nadleśnictwo Kamienna Góra, Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze i Polskie Towarzystwo Leśne zapraszają do szkółki leśnej w Krzeszowie (ul. Betlejemska 17).
O godzinie 11:00 rozpocznie się spotkanie "Dzikie Zapylacze" Kolejni prelegenci przedstawiać będą informacje o owadach, w programie jest również budowa hotelu dla zapylaczy, spacer ornitologiczny oraz ognisko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze