W dzisiejszym (poniedziałek, 4 sierpnia) turnieju piłki nożnej Dzikich Drużyn rozgrywanym w Lubawce zagrały drużyny w kategorii szkoła podstawowa oraz gimnazjum.
W obu grupach zgłosiły się po dwie drużyny. W młodszej grupie wygrała ekipa Złote Feniksy (Konrad Bielak, Bartek Rajchert, Kacper Padelis, Jakub Cygal, Patryk Matujza, Dawid Klag). Drugie miejsce zajęła drużyna FC Krótka (Michał Sowa, Damian Borowiec, Matusz Przemieniecki, Kacper Janiak). W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. O zwycięstwie decydował konkurs rzutów karnych. Dopiero ósma seria pozwoliła na wyłonienie zwycięzcy (2:1).
W starszej grupie o zwycięstwie również decydowały rzutu karne. Mecz zakończył się remisem 2:2. Po czterech seriach rzutów karnych drużyna FC Adidas (Damian Filipiak, Kinga Filipiak, Konrad Jawor, Mariusz Karolewski, Dominik Piotrowski, Patrycja Orzechowska) wygrała 4:2 z FC Farmer (Askaniusz Bladycz, Hubert Bladycz, Jakub Kędroń, Krystian Sopata, Ernest Filipek).
Organizatorzy postanowili zapewnić drużynom więcej gry, rozegrane zostały spotkania pomiędzy zwycięzcami obu grup wiekowych oraz drużynami z drugich miejsc.
Nie odbył się turniej w kategorii open. Na stadion przyszła tylko jedna drużyna FC 1 Lubawka (Daniel Niemiec, Rafał Czura, Kamil Schabński, Kamil Mróz, Fabian Święs, Tomasz Gwiżdż).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze