Dzisiaj (czwartek, 2 maja) w Chełmsku Śląskim rozegrany został Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn".
Zawodnicy walczyli o puchar dyrektora MGOK Lubawka. Sędzią zawodów był Mariusz Zbrzyzny.
Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny. Wygrały Bambiki w składzie: Kacper Tokarczyk, Kornel Dudczak, Hubert Łojko, Fabian Tokarczyk, Krystian Partyka, Kacper Ziemba, Marcin Tokarski.
Drugie miejsce zajęły Miśki: Szymon Kusior, Kornel Kawalec, Rafał Kowalski, Szymon Popardowski, Mateusz Dudczak, Gracjan Lickiewicz.
Trzecie miejsce zajęły Słoneczka: Victoria Tokarska, Ola Borys, Natalia Popardowska, Szymon Popardowski, Fabian TOkarczyk, Patrycja Mincer.
Na czwartym miejscu turniej zakończyły Teletubisie: Aleksandra Gamoń, Natalia Sykała, Martyna Chabior, Weronika Majchrzak, Julia Zyzak, Jakub Jakubas.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze