Reklama

Dziki turniej

Dzisiaj (czwartek, 2 maja) w Chełmsku Śląskim rozegrany został Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn".

Zawodnicy walczyli o puchar dyrektora MGOK Lubawka. Sędzią zawodów był Mariusz Zbrzyzny.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny. Wygrały Bambiki w składzie: Kacper Tokarczyk, Kornel Dudczak, Hubert Łojko, Fabian Tokarczyk, Krystian Partyka, Kacper Ziemba, Marcin Tokarski.

Drugie miejsce zajęły Miśki: Szymon Kusior, Kornel Kawalec, Rafał Kowalski, Szymon Popardowski, Mateusz Dudczak, Gracjan Lickiewicz.

Trzecie miejsce zajęły Słoneczka: Victoria Tokarska, Ola Borys, Natalia Popardowska, Szymon Popardowski, Fabian TOkarczyk, Patrycja Mincer.

Reklama

Na czwartym miejscu turniej zakończyły Teletubisie: Aleksandra Gamoń, Natalia Sykała, Martyna Chabior, Weronika Majchrzak, Julia Zyzak, Jakub Jakubas.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama