Dzisiaj odbyło się trzecie spotkanie czytelnicze w ramach projektu ?Mój magiczny świat z książką w ręku? współfinansowanego przez Fundację Santander.
Tym razem uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odwiedziła Cecylia Skulska, naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze.
Pani Cecylia przeczytała baśń J. Ch. Andersena ?Dziewczynka z zapałkami?. Przypomnienie tej pięknej, choć smutnej historii było dla uczniów bardzo wzruszające, tym bardziej, że spotkanie było ostatnim z zaplanowanych w ramach wymienionego wcześniej projektu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze