Szachiści UKS Debiut Przedwojów rozegrali dzisiaj (sobota, 10 marca) mecz 10 rundy III Dolnośląskiej Ligi Szachowej.
Szachiści z Przedwojowa podejmowali SKFiS Kudowianka. Drużyna UKS Debiut przegrała 1.0:4.0. Swoje partie zremisowali Wiesław Lipień i Emilia Kmiecik. Przegrali Wojciech Kmiecik, Wojciech Guziewicz i Aleksander Wilk.
Ostatnią rundę Debiut rozegra 8 kwietnia, zagra z Białym Królem Wisznia Mała - II.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze