Reklama

Dziesiąta rocznica Złotych Nutek

W sobotę, 20 listopada, w Krzeszowie odbyła się uroczysta impreza jubileuszowa zespołu Złote Nutki z Przedwojowa.

Złote Nutki mają już 10 lat. Zespół powstał w 2011 roku z inicjatywy mieszkańców Przedwojowa, którzy postanowili się spotykać aby wspólnie śpiewać. Kierownikiem formacji od jej powstania jest Dorota Potoniec. Większość członków zespołu ma swoje korzenie na Sądecczyźnie co w dużym stopniu określiło repertuar. Zespól reprezentuje swoją miejscowość oraz gminę Kamienna Góra na wielu imprezach. Ma w swoim dorobku warsztaty z zespołem Śląsk, widowisko Misterium Chleba oraz radiową przygodę.

Jubileusz zespołu odbył się w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie. Przybyli goście i przyjaciele zespołu. Swoimi występami uświetniły uroczystość zespoły: Swojacy, Izerskie Bogdanki, Olga oraz Miłek. Życzenia zespołowi złożyli przedstawiciele gminy wiejskiej Kamienna Góra, powiatu kamiennogórskiego oraz instytucji zaprzyjaźnionych z zespołem.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama